Back to the top

Dostawa

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Możliwa jest również wysyłka za granicę, która odbywa się wg. indywidualnych ustaleń pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w zależności od kraju dostawy.

3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

4. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Zamówiony produkt można odebrać w siedzibie naszej firmy w Milanówku przy ul Okrzei 18A, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.

5. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:

Sposób dostawy Koszt dostawy – przedpłata Koszt dostawy – pobranie
Paczkomat inpost 13 zł 18 zł
Kurier DPD 15 zł 20 zł

6. Wprowadziliśmy dodatkowo dla naszych Klientów darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 400 zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej! Darmowa dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.

7. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Przy zakupach wykonywanych na zmówienie termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt musi zostać wykonany. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych.

8. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podany krótszy termin. Przy zakupach produktów wykonywanych na zamówienie termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt musi zostać wykonany. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.

navigation-logo-parlour-font

Contact us : name@yoursite.com   (251) 546-9442
© Copyright 2017. All Rights Reserved.

Copyright Vaquero Manufacture