Back to the top

Dostawa

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Możliwa jest również wysyłka za granicę, która odbywa się wg. indywidualnych ustaleń pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w zależności od kraju dostawy.

3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

4. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Zamówiony produkt można odebrać w siedzibie naszej firmy w Milanówku przy ul Okrzei 18A, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.

5. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:

Sposób dostawy Koszt dostawy – przedpłata Koszt dostawy – pobranie
Paczkomat inpost 15 zł 20 zł
Kurier DPD 15 zł 20 zł

6. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Przy zakupach wykonywanych na zmówienie termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt musi zostać wykonany. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych.

7. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano dłuższy termin. Przy zakupach produktów wykonywanych na zamówienie termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt musi zostać wykonany. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.

navigation-logo-parlour-font

Contact us : name@yoursite.com   (251) 546-9442
© Copyright 2017. All Rights Reserved.

Copyright Vaquero Manufacture